2016. évi bajnokság állása PDF Nyomtatás E-mail

 

Legjobb egyéni eredmény 2016.-ben                  326 fa  Fülöp Róbert

Legjobb csapat eredmény 2016.-ben                1088 fa   KÉK-CÉG

 

DOROG  VÁROSI TEKEBAJNOKSÁG 2016. ÉV VÉGEREDMÉNYE

I. OSZTÁLY

  1. COMP-L                   22           17              -          5           86:46       22652         34
  2. TOFI TEAM              22           13              -          9           77:55       22266         26
  3. KÉK-CÉG                  22           12              -        10           75:57       22400         24
  4. SUZUKI                     22           11              -        11           63:69       21375         22
  5. ÁSZOK                     22           10             1        11           64:68       21755         21
  6. SÜTTŐ                     22           11             1        10           69:63       21601         23
  7. DÖNTÖGETŐK         22             9             1        12           60:72       21382         19
  8. I-PRO                        22             9             1        12           57:75       21523         19
  9. KARTOGRÁFIA       22             8              -        14           57:75       21161         16
  10. GRANSEC               22             8              -        14           54:78       21723         16

EGYÉNI ÁTLAGOK

(akik a mérkőzések 50 %-át dobták)

  1. Karcz Jenő                  Comp-L                               22                           263,82
  2. Tertsch Miklós           Comp-L                              18                           262,00
  3. Molnár Tamás            Tofi Team                           21                           261,71
  4. Kuti Zoltán                    Ászok                                    22                           261,18
  5. Pálmai Zoltán               Gransec                                 16                           259,50
  6. Nagy Miklós                 Süttő                                      11                           259,09
  7. Csuha Krisztián          Comp-L                                  14                           258,29
  8. Fülöp Róbert                Kék-cég                                11                           258,27
  9. Mitru József                 Kék-cég                                20                           258,10
  10. Kreitner László            Kék-cég                                19                           256,68
  11. Soós Sándor                I-PRO                                    21                           256,14
  12. Prommer István           TofiTeam                               19                           254,74
  13. Pincési Ferenc            Süttő                                     21                           253,57
  14. Vági Péter                    Comp-L                                18                           253,17
  15. Tisch Miklós                 Kék-cég                                18                           252,00
  16. Tóth III. Sándor            Tofi Team                              15                           251,73
  17. Szivós László              Kék-cég                                19                           251,58
  18. Filip Attila                     Döntögetők                            17                           251,35
  19. Jaskó Gábor                 Suzuki                                  18                           251,17
  20. Molnár Zoltán              Suzuki                                   14                           251,07
  21. Hasenbeck Erik           Kartográfia                           20                           250,05
  22. Mikle László                 Tofi Team                             11                           249,27
  23. Krecskovszki Ferenc  Comp-L                                14                           249,00
  24. Busainé F. Irén           Döntögetők                          19                           248,79
  25. Jánosi István               I-PRO                                    21                           247,33
  26. Vajda Károly                Gransec                               18                           247,00
  27. Orosz Ambrus             Gransec                               18                           246,22
  28. Mezei Ferenc               Süttő                                     15                           245,93
  29. Zsolnay György           Tofi Team                             12                           245,08
  30. Baráth Csaba              Döntögetők                           19                           244,95
  31. Kuti Dénes                   Ászok                                   18                           244,61
  32. Vadadi László              Ászok                                   14                           243,86
  33. Mankó József              Gransec                               16                           243,75
  34. Biró Krisztina               Döntögetők                           14                           243,43
  35. Kinka Ferenc               Ászok                                   17                           242,82
  36. Hajnal Éva                   I-PRO                                    19                           242,68
  37. Holicska Béláné          Kartográfia                           16                           242,50
  38. Bánszky Csaba           Gransec                               16                           242,38
  39. Németh Kriszta           Suzuki                                   17                           241,41
  40. Balázs Tibor                 Kartográfia                           20                           241,10
  41. Holicska Zita                Suzuki                                  17                           239,00
  42. Göncz Zoltán               Ászok                                    15                           238,87
  43. Szám Imre                    Süttő                                     20                           238,45
  44. Jenes Judit                  I-PRO                                    18                           237,72
  45. Holicsk Béla                 Kartográfia                           18                           236,72
  46. Orosz Róbert                Suzuki                                 19                           235,47
  47. Ambrus Zsolt               Döntögetők                          14                           234,86
  48. BertalanTibor               Kartográfia                           12                           227,67


DOROG  VÁROSI TEKEBAJNOKSÁG 2016. ÉV VÉGEREMDÉNYE

II. OSZTÁLY

  1. DOROG ESE I.          22           18              -          4           93:39        218 2         36
  2. E K Ö                        22           16              -          6           86:46       21272         32
  3. ONYX                       22           16              -          6           81:51       21380         32
  4. M.PÁLINKA             22           15             1          6           82:50       21042         31
  5. KONECSNI P.           22           10              -        12           63:69       20317         20
  6. D.SZÁLLÍTÓK         22           13              -          9           76:56       20433         26
  7. TÖREKVÉS              22             8              -        14           52:80       19871         16
  8. DOROG ESE II.        22             7             1        14           53:79       19572         15
  9. SÁRISÁPI IFI.         22             6              -        16           45:87       18639         12
  10. ZICCER                   22              -              -        22         29:103       18910         -

EGYÉNI ÁTLAGOK

akik a mérkőzések 50 %-át dobták)

  1. Kohl Ferenc                  Dorog ESE I.                         22                            263,45
  2. Jancsovics Balázs       EKÖ                                       19                            256,53
  3. Gurin Tibor                   Dorog ESE I.                         22                            254,45
  4. Bercsényi Sándor          EKÖ                                       22                            251,36
  5. Dzierzava Ferenc          Onyx                                      21                            250,81
  6. Abonyi Gábor                 Konecsni P.                            16                            250,13
  7. Farda Zsuzsa                 Onyx                                      14                            247,71
  8. Mikle Zoltán                   Konecsni P.                            22                            247,45
  9. Magyar Károly               M.Pálinka                               22                            245,77
  10. Jancsovics József         EKÖ                                       22                            242,00
  11. Péter Vilmos                  Dorog ESE I.                          16                            240,75
  12. Kovács József               Ziccer                                     14                            240,43
  13. Kondor József                Onyx                                      19                            240,05
  14. Hrubi Mátyás                 D.Szállítók                              22                            240,00
  15. Lachner Károly              D.Szállítók                              18                            239,83
  16. Göb Sándor                   M.Pálinka                               22                            239,82
  17. Sádli Gyula                    Dorog ESE II.                         16                            239,63
  18. Szirányi István               M.pálinka                               20                            239,05
  19. Vigváry Viktor                Onyx                                      16                            238,13
  20. Vigváry Ferenc              Onyx                                      18                            237,44
  21. Kunya János                  M.Pálinka                               14                            235,50
  22. Jakab Melinda               Dorog ESE II.                         14                            234,79
  23. Varga Gábor                  Törekvés                                18                            234,39
  24. Forgó István                   EKÖ                                       14                            230,21
  25. Uitz Róbert                     D.Szállítók                              19                            229,74
  26. Gurin Patrik                    Sárisápi ifi.                             11                            228,73
  27. Lampert Roland             Törekvés                                21                            228,71
  28. Biró László                     Dorog ESE II.                         12                            228,08
  29. Csuha András                Dorog ESE.I.                          11                            227,45
  30. Pálinkó György              Konecsni P.                            16                            226,06
  31. Siposné Erika                 Törekvés                                22                            226,00
  32. Parák Orsolya                D.Szállítók                              14                            224,71
  33. Szabó Tamás                 D.Szállítók                              14                            223,64
  34. Demeter Dorina             Sárisápi ifi.                             18                            223,50
  35. Csatlós Éva                    Ziccer                                     19                            221,95
  36. Kemenszki István          Konecsni P.                            17                            220,76
  37. Huszár Dóri                    Ziccer                                     20                            220,30
  38. Sipos Alexandra             Törekvés                                18                            219,78
  39. Krisztián Zoltán              Doirog ESE II.                        13                            217,69
  40. Husek Krisztián              Sárisápi ifi.                             16                            215,44
  41. Finta Balázs                   Sárisápi ifi.                             16                            213,81
  42. Kivés György                 Dorog ESE II.                         19                            212,11
  43. Pálinkó Ferenc               Konecsni P.                            12                            210,75
  44. Demeter Ramóna          Sárisápi ifi.                             16                            199,13
  45. Gajdos Béláné               Ziccer                                     15                            188,07