2017 TÉLIKUPA PDF Nyomtatás E-mail

 

CSOPORTBEOSZTÁS ÉS SORSOLÁS 

A 2017-ES TÉLI KUPA CSAPATVERSENYRE 

„A” csoport                                                     „B” csoport  

1.ÁSZOK                                                             1. KONECSNI  

2.I-PRO                                                                2. LENDÜLET  

3. DÖNTÖGETÖK                                               3. D.SZÁLLITOK  

4. GRANSEC                                                      4. DOROG II.

5. EKÖ                                                               5. BOMBÁZOK  

6. ONIX                                                              6. TÖREKVÉS

 

2017 Téli kupa sorsolás eredményei:

I. forduló

XI.20

HÉTFÕ

16.30

LENDÜLET

-

TÖREKVÉS


2

:

4
804

:

862

18.00

GRANSEC

-

I-PRO

1

:

5 894

:

950

19.30

EKÖ

-

ÁSZOK

5

:

1 990

:

919

XI.22.

SZERDA

16.30

DOROG II

-

BOMBÁZOK

5

:

1 971

:

914

18.00.

KONECSNI

-

D.SZÁLLITOK

4

:

2 937

:

935

19.30

DÖNTÖGETÖK

-

ONIX

1

:

5 922

:

994

II.forduló

XI.27

HÉTFÕ

16.30

TÖREKVÉS

-

DOROG II

2

:

4 927

:

933

18.00

BOMBÁZOK

-

D.SZÁLLITOK

2

:

4 888

:

912

19.30

ONIX

-

I-PRO

4

:

2 932

:

928

XI.29.

SZERDA

16.30

LENDÜLET

-

KONECSNI

4

:

2 908

:

833

18.00

EKÖ

-

GRANSEC

5

:

1 996

:

965

19.30

ÁSZOK

-

DÖNTÖGETÖK

2

:

4 941

:

956

III.forduló

XII.04.

HÉTFÕ

16.30

D.SZÁLLITOK 

-

TÖREKVÉS

2

:

4 904

:

921

18.00

GRANSEC

-

ONIX

2

:

4 985

:

1012

19.30

I-PRO

-

ÁSZOK

2

:

4 971

:

982

XII.06.

SZERDA

16.30

KONECSNI

-

BOMBÁZOK

1

:

5 878

:

963

18.00

LENDÜLET

-

DOROG II.

2

:

4 870

:

924

19.30

EKÖ

-

DÖNTÖGETÖK

4

:

2 988

:

978

IV. forduló

XII.11.

HÉTFÕ

16.30

ÁSZOK

-

GRANSEC

:

:

18.00

DOROG II.

-

D.SZÁLLITOK

:

:

19.30

ONIX

-

EKÖ

1

:

5

:

XII.13.

SZERDA

16.30

TÖREKVÉS

-

KONECSNI

:

:

18.00

BOMBÁZOK

-

LENDÜLET

:

:

19.30

DÖNTÖGETÖK

-

I-PRO

:

:

V.forduló

XII.18.

HÉTFÕ

16.30

TÖREKVÉS

-

BOMBÁZOK

:

:

18.00

ÁSZOK

-

ONIX

:

:

19.30

I-PRO

-

EKÖ

:

:

XII.20.

SZERDA

16.30

DOROG II.

-

KONECSNI

:

:

18.00

DÖNTÖGETÖK

-

GRANSEC

:

:

19.30.

D.SZÁLLITOK

-

LENDÜLET

:

:

VI.forduló

01.03.

SZERDA

16.30

TÖREKVÉS

-

LENDÜLET

:

:

18.00

I-PRO

-

GRANSEC

:

:

19.30

ÁSZOK

-

EKÖ

:

:

01.05..

PÉNTEK

16.30

BOMBÁZOK

-

DOROG II.

:

:

18.00

D.SZÁLLITOK

-

KONECSNI

:

:

19.30.

ONIX

-

DÖNTÖGETÖK

:

:

VII.forduló

01.08.

HÉTFÕ

16.30

DOROG II.

-

TÖREKVÉS

:

:

18.00

D.SZÁLLITÓK

-

BOMBÁZOK

:

:

19.30

I-PRO

-

ONIX

:

:

01.10.

SZERDA

16.30

KONECSNI

-

LENDÜLET

:

:

18.00

GRANSEC

-

EKÖ

:

:

19.30

DÖNTÖGETÖK

-

ÁSZOK

:

:

VIII.forduló

01.15.

HÉTFÕ

16.30

TÖREKVÉS

-

D.SZÁLLITOK

:

:

18.00

ONIX

-

GRANSEC

:

:

19.30

ÁSZOK

-

I-PRO

:

:

01.17.

SZERDA

16.30

BOMBÁZOK

-

KONECSNI

:

:

18.00

DOROG II.

-

LENDÜLET

:

:

19.30

DÖNTÖGETÖK

-

EKÖ

:

:

IX.forduló

01.22.

HÉTFÕ

16.30

GRANSEC

-

ÁSZOK

:

:

18.00

D.SZÁLLITÓK

-

DOROG II.

:

:

19.30

EKÖ

-

ONIX

:

:

01.24.

SZERDA

16.30

KONECSNI

-

TÖREKVÉS

:

:

18.00

LENDÜLET

-

BOMBÁZOK

:

:

19.30

I-PRO

-

DÖNTÖGETÖK

:

:

X.forduló

01.29.

HÉTFÕ

16.30

BOMBÁZOK

-

TÖREKVÉS

:

:

18.00

ONIX

-

ÁSZOK

:

:

19.30

EKÖ

-

I-PRO

:

:

01.31.

SZERDA

16.30

KONECSNI

-

DORG II.

:

:

18.00

GRANSEC

-

DÖNTÖGETÖK

:

:

19.30

LENDÜLET

-

D.SZÁLLITOK

:

: