A hét legjobbjai 2017. Nyomtatás

 

Legjobb egyéni eredmény 2017.-ben                    301 fa Karcz Jenö

Legjobb csapat eredmény 2017.-ben                 1089 fa TOFI TEAM

                                                         

                                                     2017 Hét legjobb dóboi

TÉLI KUPA 10. forduló


A  CSOPORT



B CSOPORT

1 Tóth III: Sándor 262
1.
Mikle Zoltán 261
2
Pálmai Zoltán 256
2.
Hasenbeck Erik 256
3 Orosz Ambrus 254
3.
Varga Gábor 253


TÉLI KUPA 9. forduló


A  CSOPORT



B CSOPORT

1 Soós Sándor
277
1.
Sádli Gyula
269
2
Orosz Róbert
268
2.
Abonyi Gábor
263
3 Jancsovics Balázs
264
3.
Szabó Tamás
253

TÉLI KUPA 8. forduló


A  CSOPORT



B CSOPORT

1 Biró Kriszta
254
1.
Mikle Zoltán
267
2
Jancsovics Balázs
251
2.
Abonyi Gábor
260
3 Soós Sándor
243
3.
Lampert Róland
251

TÉLI KUPA 7. forduló


A  CSOPORT



B CSOPORT

1 Farda Zsuzsa
268
1.
Szabó Csaba
269
2
Ambrus Zsolt
261
2.
Hasenbeck Erik
265
3 Vadadi László
257
3.
Gál Krisztián
261

TÉLI KUPA 6. forduló


A  CSOPORT



B CSOPORT

1 Kuti Zoltán 273
1.
Péter Vilmos 266
2
Vajda Károly 270
2.
Mikle Zoltán 254
3 Pálmai Zoltán 266
3.
Abomyi Gábor 253

TÉLI KUPA 5. forduló


A  CSOPORT



B CSOPORT

1 Bánszky Csaba 283
1.
Varga Gábor 266
2
Vadadi László 280
2.
Péter Vilmos 261
3 Kuti Zoltán 276
3.
Gál Krisztián 260


TÉLI KUPA 4. forduló


A  CSOPORT



B CSOPORT

1 Jánosi István
269
1.
Prommer István
272
2
Molnár Tamás
268
2.
Abonyi Gábor
263
3 Jancsovics József
255
3.
Péter Vilmos
257

TÉLI KUPA 3. forduló


A  CSOPORT



B CSOPORT

1 Ambrus Zsolt
275
1.
Prommer István
280
2
Soós Sándor
270
2.
Lachner Károly
265
3 Tóth III. Sándor
263
3.
Csatlós Éva
256

TÉLI KUPA 2. forduló


A  CSOPORT



B CSOPORT

1 BÁNSZKY CSABA
268
1.
TAKÁCS TIBOR
263
2
BARÁTH CSABA
257
2.
PROMMER ISTVÁN
257
3 MOLNÁR TAMÁS
257
3.
MIKLE ZOLTÁN
251

TÉLI KUPA 1. forduló


A  CSOPORT



B CSOPORT

1 BERCSÉNYI SÁNDOR
268
1.
ABONYI GÁBOR
276
2
FARDA ZSUZSA
257
2.
HRUBI MÁTYÁS
268
3 HAJNAL ÉVA
257
3.
TAKÁCS TIBOR
267

5. forduló Rájátszás


I. Osztály



II. Osztály

1 Hajnal Éva 280
1.
Takács Tibor 270
2
Hasenbeck Erik 265
2.
Bercsényi Sándor 263
3 Karcz Jenő 265
3.
Kovács József 257

4. forduló Rájátszás


I. Osztály



II. Osztály

1 Pál Bertalan 280
1.
Bercsényi Sándor 262
2
Gurin Tibor 272
2.
Abonyi Gábor 260
3 Budai Lajos 267
3.
Mikle Zoltán 257

3. forduló Rájátszás


I. Osztály



II. Osztály

1 Biró Kriszta 284
1.
Abonyi Gábor 256
2
Budai Lajos 281
2.
Kondor József 256
3 Prommer István 279
3.
Dzierzava Ferenc 255


2. forduló Rájátszás


I. Osztály



II. Osztály

1 Karcz Jenö 286
1.
Abonyi Gábor 265
2
Gurin Tibor 275
2.
Orosz Ambrus 265
3 Varga Géza 272
3.
Hrubi Mátyás 252


1. forduló Rájátszás


I. Osztály



II. Osztály

1 Csuha Krisztián 288
1.
Gál Krisztián 272
2
Molnár Tamás 279
2.
Orosz Ambrus 266
3 Prommer István 270
3.
Bercsényi Sándor 262


18. forduló


I. Osztály



II. Osztály

1 Csuha Krisztián 285
1.
Abonyi Gábor 268
2
Nagy Miklós 281
2.
Mankó József 267
3 Karcz Jenö 278
3.
Vajda Károly 264

17. forduló


I. Osztály



II. Osztály

1 Hasenbeck Erik
273
1.
Jancsovics Balázs
273
2
Tisch Miklós
264
2.
Takács Tibor
261
3 Soós Sándor
264
3.
Bercsényi Sándor
251

16. forduló


I. Osztály



II. Osztály

1 Jánosi István
283
1.
Bercsényi Sándor
256
2
Kuti Zoltán
269
2.
Varga Gábor
255
3 Tóth III. Sándor
265
3.
Fegyveres Krisztián
251

15. forduló


I. Osztály



II. Osztály

1 Tertsch Miklós 274
1.
Orosz Ambrus 263
2
Csuha Krisztián 273
2.
Mankó József 252
3 Budai Lajos 273
3.
Dzierzava Ferenc 248

14. forduló


I. Osztály



II. Osztály

1 Molnár Tamás 288
1.
Jancsovics Balázs 274
2
Kreitner László 281
2.
Dzierzava Ferenc 258
3 Kohl Ferenc 272
3.
Mikle Zoltán 255

13. forduló


I. Osztály



II. Osztály

1 Karcz Jenő 274
1.
Abonyi Gábor 255
2
Kuti Zoltán 263
2.
Pálmai Zoltán 253
3 Vadadi László 263
3.
Bánszky Csaba 252

 

12. forduló


I. Osztály



II. Osztály

1 Karcz Jenő 287
1.
Jancsovics Balázs 286
2
Kohl Ferenc 282
2.
Lachner Károly 259
3 Prommer István 278
3.
Farda Zsuzsa 257

10. forduló


I. Osztály



II. Osztály

1 Varga Géza 266
1.
Bánszki Csaba 296
2
Tisch Miklós 264
2.
Dziezava Ferenc 266
3 Filip Attila 264
3.
Fegyveres Krisztián 262

 

9. forduló


I. Osztály



II. Osztály

1 Prommer István 285
1.
Orosz Ambrus 267
2
Kohl Ferenc 280
2.
Lampert Róland 265
3 Varga Géza 278
3.
Abonyi Gábor 265

 

8. forduló


I. Osztály



II. Osztály

1 Karcz Jenő 291
1.
Jancsóvics József 261
2
Varga Géza 284
2.
Pálmai Zoltán 257
3 Tóth III. Sándor 284
3.
Mikle Zoltán 257


7. forduló


I. Osztály



II. Osztály

1 Varga Géza 295
1.
Orosz Ambrus 281
2
Gurin Tibor 293
2.
Finta Balázs 270
3 Magyar Károly 277
3.
Kovács József 265

6. forduló


I. Osztály



II. Osztály

1 Krecskovszki Ferenc 277
1.
Abony Gábor 277
2
Orosz Róbert 272
2.
Jancsóvics József 276
3 Kuti Dénes 267
3.
Jancsovics Balázs 266

5. forduló


I. Osztály



II. Osztály

1 Szivós László 274
1.
Pálmai Zoltán 269
2
Molnár Tamás 268
2.
Jancsovics József 266
3 Mitru József 265
3.
Jancsovics Balázs 257


4. forduló


I. Osztály



II. Osztály

1 Holicska Béla 280
1.
Abony Gábor 265
2
Varga Géza 278
2.
Gál Krisztián 261
3 Mitru József 277
3.
Parák Orsolya 255


3. forduló


I. Osztály



II. Osztály

1 Varga Géza 287
1.
Jancsovics Balázs 276
2
Tóth III. Sándor 283
2.
Dzierzava Ferenc 272
3 Tertsch Miklós 280
3.
Bercsényi Sándor 271


2. forduló


I. Osztály



II. Osztály

1 Karcz Jenö 301
1.
Bánszky Csaba 281
2
Tertsch Miklós 288
2.
Demeter Dórina 257
3 Varga Géza 282
3.
Abonyi Gábor 257

 

1. forduló


I. Osztály



II. Osztály

1 Varga Géza 284
1.
Bercsényi Sándor 271
2
Holicska Béla 276
2.
Abonyi Gábor 258
3 Krecskovszki Ferenc 273
3.
Parák Orsi 252