Comp-L kupa 2015. PDF Nyomtatás E-mail

2015. évi Comp-L Számítástechnika Kupa végeredménye:

 

 

Csapat I. osztály




1
Comp-L Számítástechnika 1640
2
Süttő 1625
3
TOFI 1623
4
Akro 1588
5
Kék cég 1586
6
Döntögetők 1578
7
Kartográfia 1559
8
Ászok 1552
9
EKÖ 1408




Csapat II. osztály




1
Onyx 1530
2
Suzuki 1522
3
Dorogi ESE 1486
4
Golyószórók 1474
5
Richter 1392
6
Törekvés 1369
7
Szikra 1362
8
Tokodaltáró 1318

 

Női egyéni eredmények:






1
Bíró Krisztina Döntögetők 391
2
Holicska Béláné Kartográfia 386
3
Farda Zsuzsa Onyx 385
4
Busainé F. Irén Akro 382
5
Németh Krisztina Suzuki 366
6
Ilku Ágnes Richter 360
7
Holicska Zita Suzuki 356
8
Siposné Erika Törekvés 350
9
Csatlós Éva Richter 346
10
Vozák Pálné Richter 344
11
Ácsné Marcsi Golyószórók 344
12
Parák Orsi Richter 342
13
Vajda Tita Törekvés 341
14
Jakab Melinda Tokodaltáró 335
15
Fehér Mihályné Golyószórók 334
16
Sipos Alexandra Törekvés 316





Férfi eredmények, I. osztály:






1
Kinka Ferenc Ászok 454
2
Karcz Jenő Comp-L 440
3
Baráth Csaba Döntögetők 432
4
Zsolnai György TOFI 421
5
Holicska Béla Kartográfia 416
6
Szám Imre Süttő 416
7
Molnár Tamás TOFI 413
8
Pincési Ferenc Süttő 413
9
Tertsch Miklós Comp-L 413
10
Mitru József Kék Cég 413
11
Takács Tibor Akro 405
12
Krajcsovszki Zoltán Süttő 404
13
Szívós László Kék Cég 402
14
Jancsovics Balázs TOFI 401
15
Magy Miklós Akro 401
16
Mikle László Akro 400
17
Kreitner László Kék Cég 399
18
Hasenbeck Erik Kartográfia 396
19
Vági Péter Comp-L 396
20
Molnár Zsolt Süttő 392
21
dr. Csuha Krisztián Comp-L 391
22
Filip Attila Döntögetők 389
23
Tóth III. Sándor TOFI 388
24
Magyar Károly M. Pálinka 386
25
Jaskó Gábor Szikra 383
26
Kuti Dénes Ászok 374
27
Déri Imre Kartográfia 372
28
Farkas Csaba Kék Cég 372
29
Uttó János Ászok 370
30
Jancsovics József EKÖ 367
31
Ambrus Zsolt Döntögetők 366
32
Bertalan Tibor Kartográfia 361
33
Forgó István EKÖ 359
34
Kuti Zoltán Ászok 354
35
Ádámszki Sándor EKÖ 344
36
Szabados József EKÖ 338





Férfi eredmények, II. osztály:






1
Tóth Gábor Golyószórók 410
2
Molnár Zoltán Suzuki 407
3
Kohl Ferenc Dorogi ESE 398
4
Péter Vilmos Dorogi ESE 394
5
Orosz Róbert Suzuki 393
6
Kondor József Onyx 391
7
Dzierzava József Onyx 385
8
Mikle Zoltán Tokodaltáró 370
9
Vígváry Ferenc Onyx 369
10
Bíró László Dorogi ESE 362
11
Lampert Roland Törekvés 362
12
Sádli Gyula Tokodaltáró 346
13
Csuha András Dorogi ESE 330
14
Honvéd Bence Szikra 323
15
Krisztián Zoltán Szikra 284